У Горлівці проросійські бойовики захопили в заручники членів місії ОБСЄ: яка їхня вимога

У Горлівці проросійські бойовики захопили в заручники членів місії ОБСЄ: яка їхня вимога

Діють бойовики за наказом «мера Горлівки».
В окупованій Горлівці проросійські бойовики взяли в заручники двох співробітників Моніторингової місії ОБСЄ. Їхня вимога — звільнити бойовика «ЛНР» Андрія Косяка, який розвідував українські позиції біля селища Золоте.

Про це йдеться у звіті місії, також повідомляє представник Донецька в ТКГ від України Сергій Гармаш.


У звіті зазначається, власник готелю, в якій розташована ППБ, повідомив співробітникам місії, що їм не дозволяється залишати приміщення готелю. Діють бойовики за наказом «мера Горлівки». Використовуючи камери відеоспостереження, співробітники місії побачили, що перед готелем встановлені 3 намети, навколо яких зібралися щонайменше 4 людини.

«О 17:00 2 чоловіків в цивільному одязі увійшли в готель і повідомили співробітникам СММ, що їм дозволяється вільно пересуватися в готелі та за парковкою. Їм не можна залишати приміщення готелю, поки не буде звільнений член збройних формувань, який був затриманий Збройними силами України в межах ділянки розведення в районі Золотого 13 жовтня», — повідомили у пресслужбі організації. Як зауважили, наразі окупанти продожуєть тримати в заручниках членів СММ ОБСЄ. 

Залиште свій коментар


Loading...