У Дніпрі лікарям вдалося врятувати бійця ЗСУ, який отримав наскрізне кульове поранення голови. Відео

У Дніпрі лікарям вдалося врятувати бійця ЗСУ, який отримав наскрізне кульове поранення голови. Відео

У Дніпрі лікарі врятували українського військового, який отримав наскрізне кульове поранення голови. Медики провели багатогодинну складну операцію.
Про це в Facebook повідомив директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, заслужений лікар Сергій Риженко. Він сказав, що чоловік отримав наскрізне діаметрально кульове поранення головного мозку.

Нині пацієнт проходить реабілітацію у Львівському клінічному військово-медичному центрі. Чоловік при свідомості і може говорити.


Нейрохірург Андрій Сірко додав, що лікарям провести операцію з таким неймовірним результатом дозволив сучасний операційний нейрохірургічний мікроскоп. Він розповів, що за 7 років війни на Донбасі лікарі провели півтори тисячі надскладних операцій. Сірко підкреслив, що летальність із наскрізними і діаметральними пораненнями становить 99%.

Нагадаємо, що 29 серпня російські окупанти на Донбасі важко поранили військового ЗСУ. Куля увійшла в скронево-тім’яну ділянку зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа. Відомо, що пораненого бійця звуть Андрій, йому 27 років, родом із Львівської області і він сирота. 

Залиште свій коментар


Loading...