У чому стратегічне значення Бахмута: думки Жданова і Арестовича розділилися

У чому стратегічне значення Бахмута: думки Жданова і Арестовича розділилися

Арестович вважає, що Бахмут ні стратегічно, ні оперативно не важливий. Тоді як Жданов вказує на небезпеку для Слов’янська в разі успіху окупантів.
Військовий експерт Олег Жданов пояснив, в чому полягає стратегічне значення Бахмута.

Про це він сказав на своєму youtube-каналі.


За його словами, у разі взяття Бахмута перед окупантами відкривається шлях на Слов’янськ.

«Але річ не в цьому. У разі взяття Бахмута окупантами у нас там готова наступна лінія оборони. Вони далі не просунуться. І до Слов’янська їм пиляти й пиляти», – зазначив Жданов.


Експерт вкотре наголосив, що для РФ важливе не стратегічне значення міста, а сам факт перемоги.

«Їм потрібно щось «продати» своїм громадянам і показати Заходу, щоб натиснути на Захід. Їм потрібен перепочинок у війні. Ця (російська. – Ред.) армія видихається. Падає якість, бойова спроможність. Тому їм потрібна перемога. А перекидати сили на інші напрямки вони не можуть. Часу і можливості у них вже нема», – підсумував він.

Натомість радник Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю журналісту Дмитрові Гордону сказав, що Бахмут стратегічно неважливий.

«Він навіть оперативно неважливий. Він не має жодного значення, по суті. Тобто він важливий лише в одному: ми їм влаштували пастку, де палимо їхні останні резерви. Вони можуть, звісно, ще зібрати, але поки що є», – вважає Арестович.

Залиште свій коментар