Триває початкова стадія контрнаступу: Арестович розповів про особливості військового мистецтва ЗСУ

Триває початкова стадія контрнаступу: Арестович розповів про особливості військового мистецтва ЗСУ

На відміну від російської армії, українські війська не ходять у лобові атаки без урахування місцевості та підготовки.
Збройні сили України вже розпочали підготовчу стадію контрнаступу, причому роблять це одразу на кількох напрямках, щоб не дати можливості противнику зрозуміти, де саме буде завдано головного удару.

Про це говорив військовий експерт Олексій Арестович у розмові з російською опозиційною журналісткою Юлією Латиніною.


За його словами, зараз відбувається так зване “формування поля бою”, з якого знімаються “ворожі фігури”, які заважатимуть наступу українських танків і піхоти.

“Вміння нестандартно використовувати географію всім військовим оркестром для просування піхоти — це військове мистецтво. Хтось ним володіє, а хтось ні. П’ятнадцять місяців війни показали, що противник уміє ходити в лобові атаки зі спробою взяти в малі та великі кліщі наші війська. Сили оборони України показали, що можуть робити нестандартні ходи залежно від місцевості та наявності сил і засобів”, — зазначив Арестович.Експерт наголосив, що на війні найкращі результати приносять саме нестандартні методи і прийоми, оскільки всі воєначальники навчалися у військових академіях і приблизно знають, чого очікувати від супротивника в тій чи іншій ситуації.

“Наступ з одномоментною атакою в лоб, без урахування місцевості та підготовки — не наш шлях. Зараз іде початкова фаза контрнаступу з виносом тилів супротивника, позбавляючи його можливості ефективно чинити опір і своєчасно реагувати на погрози. Найцікавіше розпочнеться пізніше”, — пообіцяв Арестович.

Залиште свій коментар


Loading...