Тищенко передав київській теробороні 40-річні бронежилети: прострілюються наскрізь, а пластини просто розсипаються. Відео

Тищенко передав київській теробороні 40-річні бронежилети: прострілюються наскрізь, а пластини просто розсипаються. Відео

Бронежилети 1983 року з Німеччини, які народний депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко подарував теробороні Святошинського району Києва, виявилися непридатними для використання. Вони не мають жодних документів і прострілюються наскрізь.


А захисні пластини в них просто розсипаються. Про це бійці тероборони розповіли журналістам «Слідство.Інфо» (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця).

Бронежилетам Тищенка – 40 років

Так, на початку квітня Тищенко в соцмережах заявив, що передав ТрО Святошинського району (від якого обирався до Верховної Ради), їжу та бронежилети. Останні, за його словами, в Україну нібито привезли його дружина та помічниці.


Бронежилети були урочисто вручені бійцям, проте через кілька днів з’ясувалося, що вони мають суттєвий недолік – а саме не захищають ні від чого.

У теробороні журналістам розповіли, що бронежилети виявилися неякісними

«Не було таких сумнівів навіть, що може бути. Потім вирішили перевірити. Ніхто не думав, що це може бути піар. Подумали, людина просто хоче допомогти. А вийшло так, що це не просто допомога була», – розповіли в ТрО.


Зокрема, бронежилети прострілюються наскрізь із пістолета, а спеціальні пластини, які мають захищати від куль, просто розсипаються, адже вони були виготовлені майже сорок років тому – 1983-го.

Бронежилети Тищенка не захищають навіть від ножа

«Я на своїй сторінці написала, що вимагаю звіту про виконану роботу із самого початку війни для Святошинського району – що було зроблено. Він закриває коментарі мені, він блокує всі можливі виходи на адміністрацію, на його приймальню, блокує інших волонтерів. Жителі району також починають йому писати – він блокує всіх», – розповіла координаторка самооборони Святошинського району Катерина Коваль.


Пластини в бронежилетах прострілюються

На дзвінки та повідомлення журналістів «Слідство.Інфо» Тищенко також не відповів, поки вони випадково не зустріли його особисто.

«Ми їх перевіряли, він витримував захист, і все що ви кажете, –це точно не до мене. Ми надали тільки логістичну послугу. Жодної інформації (про непридатність бронежилетів. – Ред.) нам не надходило», – заявив депутат.

Тищенко заявив, що лише виконав "логістичну послугу"
Залиште свій коментар