Тіло було в забоях, зуби вибиті, біля нирки — рани: моторошні подробиці загадкової смерті ювеліра на Полтавщині

Тіло було в забоях, зуби вибиті, біля нирки — рани: моторошні подробиці загадкової смерті ювеліра на Полтавщині

Перші висновки експертизи – нарікає вдова – визначили, що чоловік помер від  переохолодження.


Поліцейські розслідують загибель чоловіка, тіло якого знайшли у селі Гожули під Полтавою. За однією із версій, він помер від переохолодження, утім вдова запевняє: її чоловіка вбив односелець.

Про те, що сталося — 23 листопада йдеться в сюжеті ТСН.19:30.


Того ранку їй зателефонувала сестра – сама Тетяна була у Польщі на заробітках – і повідомила, що тіло Миколи виявили перехожі на одній із вулиць села. За даними і слідства, і потерпілих, за кілька годин до смерті він зустрічався зі своїм односельцем.

Тетяна каже – чоловік сказав дітям, що пройдеться до крамниці. Він зайшов за цигарками до місцевого бару. Біля бару, нібито, і зустрів свого односельця. Чоловіки разом пішли до хати останнього. Це зафіксували камери поруч. Але невдовзі Микола повертався: вже один, попід парканом і до половини роздягнутий.


За сотню метрів од будинку де гостював Микола його і знайшли, але врятувати вже не змогли.

«Можливо він віддавав замовлення йому (односельцю — Ред.), або забирав кошти. Щось мало стати причиною для того, щоб він пішов у цьому напрямку в такий час», — припускає жінка.


Також вона твердить – тіло було усе в забоях, зуби вибиті. На голові був шрам, а біля нирки — колоті рани.

Тим часом перші висновки експертизи – нарікає вдова – визначили, що чоловік помер від  переохолодження, а її до справи навіть не залучали як потерпілу. У поліції пояснюють: чекають на розширені висновки експертів – упродовж кількох тижнів, тоді стане зрозуміло: що стало причиною смерті і чи був злочин.

«Призначено ряд додаткових експертиз, оскільки під час огляду тіла були виявлені зовнішні  ознаки тілесних ушкоджень. Можливо в цього чоловіка перед цим був з кимось конфлікт. Це також є предметом дослідження в межах цього кримінального провадження», — зазначили у поліції.

За даними із джерел ТСН у загиблого таки був конфлікт з односельцем – і нібито після вживання спиртного. Цю версію слідчі перевіряють і невдовзі можуть порушити кримінальну справу за нанесення тілесних ушкоджень.

Залиште свій коментар