Тил – не місце, де просто відсиджуються: Арестович закликав українців виходити на роботу

Тил – не місце, де просто відсиджуються: Арестович закликав українців виходити на роботу

Бізнес у центральних та західних областях просять повертатися до роботи. Тому що, якщо економіка не запуститься в роботу, Україні загрожують серйозні проблеми, про які тільки мріють вороги.
«Вам не здається, що на західній та в центральній Україні час виходити з режиму свята непослуху та запускати економіку? Хоча б малу: маленькі магазини, підприємства, інші робочі місця. А то ми 17-й день радісно стрибаємо, як маленькі діти, у яких пішли дорослі, і можна нічого не робити. Але якщо ми так продовжуватимемо, з економікою настане крах», – сказав Арестович у своєму відеозверненні.


«У західній Україні, центральній Україні, куди не дійшли бойові дії, практично нічого не загрожує. Звичайно, бувають удари по аеродромах – у Луцьку, Івано-Франківську. Але це аеродроми. Це не маленькі кіоски та магазини… Занадто багато людей не працює. А треба було б виходити на роботу», – сказав Арестович.

За його словами, окупанти не наступають у нових напрямках. Тому в деяких регіонах «саме час розпочати нормальне життя».


«І великому бізнесу треба було б запускатися, чесно кажучи… Ви наразі – тил. Це друга за важливістю тема після фронту, це не місце, де люди просто відсиджуються», – додав Арестович.

Залиште свій коментар