“Те, що він зробив y Iзраїлi, заслуговує на повагу”, – Євpeї України підтримали Зеленського

“Те, що він зробив y Iзраїлi, заслуговує на повагу”, – Євpeї України підтримали Зеленського

Ми, представники гордого і сильного народу, що проживають на території України, нашої другої Батьківщини, хочемо висловити підтримку президенту Володимиру Зеленському.

Нас обурює цькування, яке йому влаштували в російських та ізраїльських ЗМІ, назвавши його вчинок “цинічним” і “маніпулятивним”.

Президент України та інші представники делегації, поступившись свої місця на заході, вчинили правильно. Так само зробили і деякі політики в Iзpаїлі, і ніхто їх за це не докоряє, навіть навпаки.Також викликає обурення поведінка влади , а саме глави МЗС Каца, президента Реувена Рівліна, прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху і мера Єрусалиму Моше Ліона.

Що стосується президента України Зеленського … може, він не завжди і не в усьому прав, але в даному випадку не приїхати на “масовку” у Путіна – це було вірне рішення. Чого, питається, на нього накинулися так?Він не виявив неповагу до євреїв, приїхав до Iзрaїлю, відвідував в цей день інші важливі заходи і разом з рабинами України був біля Стіни Плачу. Виходить, всі, хто звинувачує Зеленського за бажання поступитися місцями, робить це не заради ізраїльського народу, а в ім’я Путіна?

Джерело Діалог.ua

Залиште свій коментарLoading...