«Таємна дочка Путіна» видалила сторінку в Instagram після погроз та цькування. Хто така Єлизавета Кривоногих

«Таємна дочка Путіна» видалила сторінку в Instagram після погроз та цькування. Хто така Єлизавета Кривоногих

18-річна блогерка із Санкт-Петербурга Єлизавета Кривоногих, більш відома в мережі під псевдонімом Луїза Розова, у багатьох журналістських розслідуваннях представлена як «таємна донька Володимира Путіна». Через жахливі дії ймовірного батька дівчини, її почали цькувати в мережі, називаючи дитиною вбивці та Гітлера. Очевидно, росіянка не захотіла боротися з хейтерами, тому видалила свій обліковий запис у Instagram.


OBOZREVATEL зібрав ключову інформацію про дівчину, яка, ймовірно, є кровною спадкоємицею президента-диктатора.

Головним фактором, що вказує на спільну ДНК Путіна та Кривоногих, без сумнівів можна назвати неймовірну зовнішню схожість. Російські журналісти-опозиціонери припускають, що саме тому дівчина вкрай рідко публікувала у соцмережах свої фото, а якщо й робила це, то старанно приховувала обличчя на знімках.


Єлизавета Кривоногих у центрі

З початком повномасштабного воєнного вторгнення російських фашистів в Україну під публікаціями Єлизавети з’являлися негативні коментарі від інтернет-користувачів з усього світу. Люди писали блогерці загрози та просили вплинути на «батька», який віддає накази вбивати мирних жителів України, включаючи і дітей.

Повідомлення у Instagram були переповнені ненавистю до гітлерівської політики Путіна. Коментатори звинувачували президента не лише у смертях українців і зруйнованих містах, а й у падінні російської економіки, а також злиднях великої кількості громадян РФ.


Луіза Розова – імовірна третя донька Путіна

За непідтвердженими даними, Луїза з матір’ю ховаються в розкішному високотехнологічному бункері десь у Сибіру, який був обладнаний на випадок ядерної війни.

«Сидиш у бункері як щур?», «Помри, як помирають наші діти», «Твій батько – вбивця, він гірший за Гітлера», «Зателефонуй своєму татові путіну – скажи нехай припинить війну», «Російський народ повинен повстати проти цього диктатора» , «Російська економіка руйнується, досягаючи абсолютного нуля», – писали на сторінці Кривоногих підписники.


Сьогодні Путіна називають другим Гітлером практично у всьому світі

Варто зазначити, блогерка, а за сумісництвом діджей і дизайнер-початківець, раніше розповідала, що не ображається на хейт у соцмережах, а щоб потролити фоловерів навіть підписалася на головного розслідувача корупційних схем російської влади Олексія Навального.

Відомо, що мати дівчини 45-річна Світлана Кривоногих. У 90-х роках вона була простою прибиральницею, а після знайомства з Путіним несподівано стала мультимільйонеркою та однією з найбагатших жінок Росії. 2003 року вона народила дівчинку неймовірно схожу на президента РФ, проте диктатор ніколи не коментував своє відношення до дитини, а в його оточенні подібні чутки називали провокацією опозиційних журналістів.

Луіза Розова отримала велику кількість хейту через війну в Україні

Більше того, Путін також ніколи не підтверджував і не заперечував, що Марія Воронцова та Катерина Тихонова, які народилися у нього в першому шлюбі, його доньки.

Залиште свій коментар