Таліби обезголовили волейболістку збірної Афганістану

Таліби обезголовили волейболістку збірної Афганістану

Фото відрубаної голови спортсменки бойовики “Талібану” продемонстрували в соцмережах.
Бойовики “Талібану”, який захопив владу в Афганістані, відрубали голову одній із найкращих волейболісток муніципального клубу Кабула, яка виступала за  національну збірну країни, Махджабін Хакімі. Спортсменку убили під час рейду талібів у столиці у пошуках жінок, які займаються спортом. Проте брат волейболістки переконує, що «Талібан» не причетний до смерті його сестри.

Про це повідомляє у п’ятницю, 22 жовтня, видання The New York Post.


Як повідомив один із тренерів Хакімі, який зберіг свою анонімність, таліби опублікували в соцмережах фото відрубаної голови волейболістки. За його словами, спортсменку вбили ще на початку жовтня, але це трималося в таємниці, оскільки її родині погрожували, заборонивши говорити про це.

Тренер повідомив, що тільки двом волейболісткам національної збірної вдалося втекти з країни, інші переховуються, оскільки їхнє життя під загрозою.“Талібан попросив сім’ї наших гравців не дозволяти своїм дівчатам займатися спортом, інакше вони зіткнуться з несподіваним насильством. Вони навіть спалили спортивний інвентар, щоб врятувати себе та свої сім’ї — не хотіли, щоб у них знайшли щось, що стосується спорту. Вони налякані”, — пояснює тренер.

За даними Центру журналістських розслідувань Payk, Хакімі було обезголовлено талібами в Кабулі.

Залиште свій коментар


Loading...