Суд випустив Семенченка з-під варти, щоб той зміг вирушити на фронт: усі подробиці

Суд випустив Семенченка з-під варти, щоб той зміг вирушити на фронт: усі подробиці

Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід колишньому нардепу, екскомандиру добровольчого батальйону «Донбас» Семену Семенченку. Головне управління розвідки ручилось за підозрюваного та попросило дозволити йому вирушити на фронт.Про це повідомляє Українська правда. Зазначається, що наразі чоловік перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Так, 13 червня голова ГУР Кирило Буданов написав лист до апеляційного суду Шевченківського району, у якому йшлося про надання колишньому військовому можливості захищати Україну в лавах ЗСУ. Начальник Головного управління розвідки особисто ручився за підозрюваного і зазначив, що провина останнього нині не доведена.


Буданов додав, що колишній нардеп «має високі організаційні риси, успішно діяв як командир підрозділу, керував та безпосередньо організовував оборону населених пунктів і територій». Він переконаний, що ці риси зараз принесуть більше користі на передовій.

ГУР взяло на себе зобов‘язання проконтролювати, щоб одразу після звільнення Семенченко вирушив до військової частини, а потім – на фронт. Буданов запевнив, що підозрюваний має бажання захищати Україну зі зброєю в руках.


При цьому після завершення служби справа екснардепа буде відновлена, і він, у разі доведення провини, муситиме понести відповідальність за незаконні дії.

Залиште свій коментар