Структури Коломойського можуть отримати державного газу на 20 млрд гривень, — Корбан

Структури Коломойського можуть отримати державного газу на 20 млрд гривень, — Корбан

НАК «Нафтогаз України» може віддати структурам олігарха Ігоря Коломойського 700 млн м3 природного газу за ціною 1000 доларів за тисячу кубічних метрів, який був видобутий спожитий населенням ще у 2006 році за ціною 315 грн за тис. метрів кубічних.


Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на колишнього бізнес-партнера Коломойського Геннадія Корбана в інтерв’ю «Цензор.нет«.

«Ось бачите, вони розраховуються за поточною ціною за газ, витрачений бог знає коли. Подивіться ціну газу 2006 року. (…) За тисячу кубів — 315 гривень. А тепер порівняйте різницю між цією ціною та тисячею доларів за тисячу кубів», — повідомив бізнесмен.


За інформацією видання «Наші гроші«, мова йде про 700 млн куб. м газу (понад 5% всього запасу газу на зиму), які можуть передати «Укрнафті» Коломойського на суму 700 млн доларів.

Цей газ начебто був добутий ще у 2006 році і тоді спожитий населенням. Тоді «Укрнафта»зобов’язана була продавати газ для потреб населення по 315 грн за тисячу кубічних метрів.


Загалом «Укрнафта» Коломойського вимагає від держави 8 млрд м3 газу, що еквівалентно всьому державному газу в підземних газосховищах. Позов був поданий у 2018 році й до жовтня 2021 року жодного засідання по ньому не відбувалося.

Залиште свій коментар