Справжній дипломат: Огризко розповів, чому так спокійно реагував, коли лупцювали Шуфрича

Справжній дипломат: Огризко розповів, чому так спокійно реагував, коли лупцювали Шуфрича

Бійка Бутусова і Шуфрича у прямому ефірі під час шоу «Свобода слова Савіка Шустера» дещо потішила українців на фоні усіх невтішних новин за останній час. Нестор Шуфрич за свою відверто проросійську позицію та слова під час загрози повномасштабного вторгнення Росії на територію України та ворожих обстрілів і провокацій на Сході добряче «отримав на горіхи» від Юрія Бутусова. Але українці звернули увагу на одну цікаву деталь…


На ефірі був присутній колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко. Чоловік, який провів у міжнародній дипломатії левову частку життя та завжди був відомим своїми патріотичними почуттями до України, просто спокійно спостерігав за бійкою збоку. Він, на відміну від решти учасників ток-шоу, навіть не намагався зупинити Юрія Бутусова, який в той момент лупцював Шуфрича. У зв’язку з цим соцмережі вибухнули мемами, в тому числі від відомих людей:

«Все життя – це Шуфрич і Бутусов. А ти в ньому – Огризко», – написав журналіст «Української правди» Роман Кравець.


«Той випадок, коли ти в ньому таки справді Огризко. (Трималась весь день, але не змогла не запостити хоча б один з численних мемів).Всім спокою, друзі! Все буде Україна!» — написала донька Володимира Огризка Олеся, яка є співробітницею представництва ООН в Україні.

«Юра, Юра, отпусти его, задушишь же, мы подержим! Так кричали вони.
Дипломат Володимир Огризко: Якщо хтось тобі завдав зло, не мстися. Сядь на березі річки, і незабаром ти побачиш як повз тебе пропливає труп твого ворога. А крісло розвернув, щоб краще видно було«, — написала Ірина Ваннікова.


«Останнє запитання по відео бійки Шуфрича і Бутусова. Які такі пігулки вживає Огризко? Я теж такі хочу«, — пожартував Володимир Вербяний.

В соцмережах Володимира Огризка називають «справжнім дипломатом» і захоплюються його спокоєм.


 

Сам дипломат подякував усім за підтримку та пояснив, чому так відреагував.

«Хочу висловити слова подяки чисельним прихильникам,які підтримали мою спокійну позицію під час вчорашніх баталій у Шустера.Просто я знав, чим це скінчиться.А якщо готовий, то і сприймаєш все спокійно. Так само виважено реагуймо на провокації Московії.Слава ЗСУ! Разом переможемо!» — написав Володимир Огризко у своєму Твітері.

Залиште свій коментар