Згідно з роликом, машину, в якій сиділа сімʼя з Роменського району, що у Сумській області, зупинили окупанти на блокпості. Вони хотіли, щоб жінка показала їм свої документи та відкрила багажник, проте та відмовилася.


«Покажіть своє обличчя. Чому я маю показувати терористам паспорти? Я взагалі громадянка України. Я тут народилася. Та чому ви прийшли вбивати моїх рідних батьків? Моїх дітей? Та хто ви такі?», – кричала жінка на окупанта, який навіть не міг їй нічого відповісти.

Згодом вона просила його зняти маску, зазначивши, що хоче подивитися, що він за людина.Я боюся за свою землю. За своїх дітей. Вони не можуть тут гуляти,
– впевнено заявляла жінка.

Після цього окупант запитав: «А де ви бачили, щоб ми тут дітей вбивали?».

У Миргороді розстріляли дитячий садочок! У Харкові загинула дитина!,
– вигукнула жінка.

На що окупант сказав «А коли ви наших вбиваєте, то що?». «А чого ви прийшли в Суми? Я не прийшла до вас! Я до вас не прийшла! Я на вашій землі не вбиваю!», – обурилася жінка.

Згодом смілива жінка почула постріл, проте, здавалося, що він її зовсім не налякав. Вона впевнено почала кричати: «О, в мене вже стріляють! Шановні, ви чули постріл? Стріляють, бачите? Всі бачите, що в мене оці хлопці стріляють?».

Проте окупант продовжив переконувати жінку, що хоче подивитися її документ.

Чим завершилася розмова: дивіться у відео