“Слуга народу” Брагар написав заяву в поліцію на учасницю АТО за “утиски” російської мови

“Слуга народу” Брагар написав заяву в поліцію на учасницю АТО за “утиски” російської мови

Нардеп від фракції “Слуга народу” Євгеній Брагар подав заяву у поліцію на учасницю АТО Анастасію Конфедерат через її заяви про російську мову.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами депутата заяви волонтерки та аеророзвідниці Конфедерат про те, що російська мова не повинна звучати в Україні є “дискримінацією за мовною ознакою”.“Подав заяву щодо скоєння злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального Кодексу. Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Дане висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою. Не має жодного значення, яку саме мову дискримінують. За умови дискримінації української чи будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні. Україна – це спільний дім для всіх її громадян без огляду на мову спілкування, віросповідання чи національне походження. Так було, так є і так буде завжди!”, – написав Брагар.

Нагадаємо, скандал з волонтерками Анастасією Конфедерат та Яриною Чорногуз  розгорівся через прохання тих до водія автобусі Луцьк-Київ, яким вони їхали, вимкнути російські серіали.Залиште свій коментарLoading...