Професорку з культурології Більченко вимагали звільнити з університету за її антиукраїнську позицію.На своїй фесбук-сторінці Євгенія Більченко розповіла, що педагогічний університет Драгоманова для того, щоб звільнити викладачку, ліквідував цілу кафедру.

Професорка зізналася, що частина проведених нею наукових конференцій і статей (приблизно третя частина) була спільно з російськими колегами. І вона ні про що не шкодує.Що відомо про скандальну викладачку Більченко

  • Викладачка університету Драгоманова Євгенія Більченко опублікувала допис, в якому зневажливо висловилася про українську мову. Зокрема, вона назвала Україну «онкохворою американською колонією», а новий закон про мову – «звичайним фашизмом».
  • Окрім того, Більченко у 2018 році виступала на каналі підконтрольних Росії бойовиків. Її представили як «активістку Майдану», яка змінила свої погляди, дізнавшись «правду» про події на Донбасі.
  • Через це студенти університету почали вимагати звільнити Більченко. А вже 1 лютого викладачку відсторонили від занять, тож останні місяці вона не викладала у виші.