Ткачов заявив, що занадто багато жінок керують своїм життям. Він же переконаний, «що місце жінки на кухні». Про це пише 24 Канал.

Чергова скандальна заява московського попа

«Мужчина відповідає за життя. Баби повинні усунутися від керування життям, а чоловіки повинні зайняти їхнє місце. Занадто багато баб керують своїм життям. Це жахливо, це не їхнє заняття! Жінка не створена керувати життям. Вона створена варити кашу, вішати фіранки і бути щасливою», – зазначив священник РПЦ.


Священний РПЦ знову оскандалився: дивіться відео

Що відомо про скандального попа

  • Андрій Ткачов – пропагандист, скандальний священнослужитель РПЦ. Цікаво те, що сам він уродженець Львова, і багато років жив і працював у Києві. Однак він є затятим українофобом.
  • У Львові він служив в єдиному соборі УПЦ МП протягом 12 років. 2005 року перебрався до Києва. Під час Революції Гідності Ткачов проклинав мітингувальників.
  • 2014-го він втік до Москви. Там він продовжує займатися антиукраїнською пропагандою. Зокрема, він вихваляв скандального главу Чечні Рамзана Кадирова за участь його посіпак у звірствах в Україні. Також Ткачов закликав росіян помирати в Україні, а не «під столом у блювотинні».

Патріарх РПЦ Кіріл спробував «пояснити» війну Росії проти України

Патріарх Російської православної церкви Кирило спробував пояснити російське вторгнення. Він заявив, що Росія зберігає «християнські цінності, які були включені до системи національних цінностей».


Московський патріарх вкотре звинуватив у цьому Захід, заявивши, що причиною війни в Україні стала нібито відсутність спільних цінностей.

«Ставилося завдання взяти нас голими руками, без усякої війни, обдурити нас, втягнути у свій світ, прищепити нам свої цінності. Але народ наш і керівництво наше зрозуміли, що ці цінності суперечать нашим, адже Свята Русь, слава Богу, зберігає християнські цінності, які й були включені до системи національних цінностей. Коли ж стало зрозуміло, що нічого спільного вже немає, все це призвело до військового протистояння», – сказав патріарх РПЦ.