Сили ООС зайняли нові позиції в «ДНР». Тепер там майорить український прапор – Стрєлков

Сили ООС зайняли нові позиції в «ДНР». Тепер там майорить український прапор – Стрєлков

Бійці Збройних сил української держави просунулися вперед в районі тимчасово окупованого членами незаконних збройних формувань Донецька і встановили там прапор української держави. Тепер прапор всього в декількох сотнях метрів від позицій найманців Путіна. Більш докладно про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» розповів відомий блогер Necro Mancer, коментуючи пост колишнього ватажка донецького бандформування Ігоря Гиркин.

При цьому, в соціальній мережі також було оприлюднено і фото синьо-жовтого прапора України та червоно-чорного прапора визвольної боротьби українського бійця, який був встановлений в сірій зоні у Пісок. Таким чином, громадянин Російської Федерації Стрєлков написав: «Поблизу кільцевої дороги в районі Пісок українці поставили свій прапор. Він знаходиться буквально в трьохсот метрах від позицій незаконних збройних формувань. А так, як стріляти строго забороняють, то все найманці просто на нього дивляться ».

Варто відзначити, що в даний час ніякої офіційної інформації щодо того, що на Донбасі спостерігається просування позицій Збройних сил України вперед, немає.Залиште свій коментарLoading...