Шойгу прибув із «інспекцією» в Україну: у Росії зробили заяву. Відео

Шойгу прибув із «інспекцією» в Україну: у Росії зробили заяву. Відео

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу прибув в Україну з «інспекцією» і проїхався «командними пунктами російських військових в Україні». Разом із ним приїхала велика група представників найвищого військового командування держави-агресора.


Перебуваючи на тимчасово окупованій українській землі, майбутній фігурант військового трибуналу Шойгу зробив заяву. Про це повідомляють російські пропагандисти.

Як зазначають кремлівські ЗМІ, Шойгу прибув до України у неділю, 26 червня. На нашій землі він «відвідав командні пункти російських військових», «проінспектував угруповання військ» та «заслухав доповіді командувачів».


«Міністр оборони Російської Федерації генерал армії Сергій Шойгу проінспектував російське угруповання військ (сил), задіяне у спеціальній військовій операції в Україні. На командних пунктах російських угруповань Шойгу заслухав доповіді командувачів щодо поточної обстановки та дій російських Збройних сил на основних операційних напрямках», — цитують пропагандисти російське Міноборони.

На чужій землі один із головних винуватців війни в Україні дуже турбувався з приводу «організації всебічного забезпечення бойових дій та створення всіх необхідних побутових умов у пунктах тимчасової дислокації російських військових».


Не обійшлось і без показухи. Військовий злочинець Шойгу на українській землі вручав нагороди таким же військовим злочинцям — ґвалтівникам, катам, убивцям та мародерам з «другої армії світу».

«Міністр оборони вручив військовослужбовцям медалі «Золота Зірка» Героя Російської Федерації та Ордену Мужності за героїзм та самовідданість при виконанні бойових завдань під час операції, повідомили у міністерстві», — пишуть пропагандисти.


«Запевняю вас, попереду у вас ще багато славних справ на благо нашої вітчизни, Збройних сил, Повітряно-десантних військ. Вітаю! Бережіть себе», — звернувся Шойгу до окупантів.

Разом з Шойгу окупаційну армію в Україні «інспектували» перший заступник начальника російського Генштабу Сергій Рудський, заступник міністра оборони РФ з бойової підготовки Юнус-Бек Євкуров, а також заступник міністра оборони РФ з матеріально-технічного забезпечення Дмитро Булгаков.

У Росії також опублікували відео з «інспекції» — вже традиційно для РФ практично повністю беззвучне.

На кадрах показано, як делегація Міноборони виходить із вертольота, потім проводить нараду, після якої Шойгу нагороджує окупантів.

Залиште свій коментар