“Шмат г*вна, а не російський офіцер”: Соловйов накинувся на Гіркіна через “образу” Путіна (відео)

“Шмат г*вна, а не російський офіцер”: Соловйов накинувся на Гіркіна через “образу” Путіна (відео)

Кремлівський пропагандист звинуватив російського терориста у неповазі до “верховного головнокомандувача”.


Російський ведучий пропагандистського телешоу Володимир Соловйов вирішив заступитися за президента держави-агресорки Володимира Путіна, про якого зневажливо говорив у своєму відеоблозі терорист Ігор Гіркін (Стрєлков).

Фрагмент відео з його програми опублікували в Мережі.


Пропагандист Соловйов пообіцяв, що тим, хто дозволяє собі ображати “нашого верховного головнокомандувача”, справжні “російські патріоти” цього “ні хрена не забудуть”. Прикладом зневажливого ставлення до Путіна він назвав Ігоря Гіркіна.

“Та нікчема, яка досі не може розібратися, хто він Гіркін чи Стрєлков… Який не зміг знайти передову і тепер через губу (тобто зневажливо, — ТСН.ua)… Поводиться гірше ніж укронацисти. Зрадник. Який ти російський офіцер, якщо таке говориш про верховного головнокомандувача. Ти шмат г*вна, а не російський офіцер”, — заочно шпетив кремлівський пропагандист російського терориста.


Соловйов нагадав Гіркіну про те, що найманці групи “Вагнера” радили йому йти воювати, але він висував якісь умови. Треба сказати, що пропагандист відкрито називав війну в Україні війною, не маскуючи її словосполученням “спеціальна військова операція”, як того вимагає російське законодавство.

 


“Коли війна закінчиться, багато питань можна буде задати. А коли країна воює, а ти через губу… Питання, хто тобі цю губу так відтягнув”, — зауважив Соловйов.

Залиште свій коментар