Серед військового керівництва Росії почалися репресії: ФСБ шукає винних у провалі війни з Україною

Серед військового керівництва Росії почалися репресії: ФСБ шукає винних у провалі війни з Україною

Військових перевіряють і звинувачують у боягузстві.


Російська Федеральна служба безпеки почала шукає винних у провалі війни з Україною: генералів і полковників піддають принизливим перевіркам та звинувачують у боягузтві.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович у своєму відеозверненні 20 березня.


За його словами, серед російського військового керівництва почалися репресії, адже вони не змогли виконати поставлене основне завдання. Українські спецслужби і Генштаб повідомляють про те, що ФСБ почала шукати винних в збройних силах РФ.

“Сотні й десятки військовослужбовців піддаються принизливим перевіркам, їх звинувачують у відмові відведення бойових дій, в слабкості характерів, боягузстві. Під удар потрапляють навіть генерали і вищі начальники збройних сил Російської Федерації”, — повідомив Арестович.


Радник голови ОП розповів, що один із представників інформаційно-психологічних служб РФ був звинувачений в тому, що він погано влаштовує Херсонську народну республіку.

“Думаю, що моральний дух російської армії і без того вкрай низький. Буде ще нижчий. Якби їхнє політичне командування не кидало нові сили, обмежені, до речі, які кинули знову на якісь ділянки російсько-українського фронту, ці спроби проваляться”, — заявив Олексій Арестович.


Залиште свій коментар