Руйнували все навколо: мігранти з Іраку влаштували бунт у Польщі. Фото і відео

Руйнували все навколо: мігранти з Іраку влаштували бунт у Польщі. Фото і відео

У четвер, 25 листопада, в селищі Венджин у Польщі група зі 100 агресивних мігрантів здійснила спробу силою піти з охоронюваного центру для іноземців. У ньому утримують 600 чоловіків, які були затримані за нелегальне перебування в країні, понад половину з них – з Ірака.
Офіцери прикордонної служби за підтримки інших служб запобігли цій спробі, повідомили у Twitter Прикордонної служби. Як пише RMF24, кілька сотень людей вийшли за межі будівель і знесли частину огорожі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Мігранти влаштували бунт у польському центрі

«Офіцери прикордонної служби за підтримки інших служб вчора припинили спробу групи агресивних іноземців силою піти з центру у Венжині. У центрі 600 чоловіків, більш як половина з них іракці», – йдеться в повідомленні прикордонників.


Прикордонники повідомили про ситуацію з мігрантами

Крім того, чоловіки розбили вікна у центрі та знищили частину меблів у кімнаті. Вони скандували, щоб їх звільнили і що метою їхньої подорожі Європою була Німеччина. Після цього іноземці винесли сміттєві баки та шафи на площу перед будівлею центру.

На місце прибули правоохоронці

«Мігранти намагались зламати паркан. Однак це тренувальний майданчик, тому є подвійні паркани, а де-не-де – потрійні. Ситуація перебуває під контролем», – запевнила речниця прикордонної служби лейтенантка Анна Михальська.


На місце події також прибули поліція, пожежники та додаткові наряди прикордонників зі штабу у Кросно-Оджанську.

Як зазначили у поліції, тривалі переговори нарешті принесли свої плоди, й агресивні люди заспокоїлися. Наразі правоохоронці цілодобово охоронятимуть центр, щоб запобігти ескалації протестів та можливим спробам втечі, повідомив представник поліції Любуського воєводства Марчін Малуді.

 

Залиште свій коментар