На Росію в майбутньому чекає розпад, це не далека перспектива, стверджує радник головкому ЗСУ й екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, який нещодавно запропонував стріляти по порушниках кордону.

В інтерв’ю Олесі Бацман Ярош сказав, що поговорив би про розпад РФ з її президентом Володимиром Путіним.


«Мені здається, це справа одного покоління. Наприклад, в 1989 році я і подумати не міг, що в 1991 році Радянський Союз розвалиться. Тобто це все може статися в будь-який момент», — говорить він.

Путін, вважає екс-лідер ПС, зробив собі «ведмежу послугу», почавши агресію проти України. Ярош назвав його квазіімператором.


«Він заклав основу для прискорення розвалу імперії. І це дуже важливо. Зрештою, все закінчиться тим, що Кавказ стане якоюсь кавказькою Конфедерацією, Татарстан і Башкортостан — татарською і так далі. Тобто вони розлетяться в тріски. Ми вже бачимо, що Китай практично володіє Далеким Сходом і Сибіром, вирізає тайгу і вивозить до себе…», — каже він.

На думку Яроша, спровокувати розвал Росії може смерть президента або активність мусульман.


«У РФ смерть царя — це завжди потрясіння і горе. Тому воно в мить може розпастися… Ми бачимо, який у [глави Чечні Рамзана] Кадирова вплив на Північному Кавказі. Мусульманський фактор зростає в світі. Це міна уповільненої дії, яка може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець», — вважає він.