Розслідувачі знайшли у пропагандиста Соловйова таємну сім’ю з дітьми, що народилися в США

Розслідувачі знайшли у пропагандиста Соловйова таємну сім’ю з дітьми, що народилися в США

Російський пропагандист Володимир Соловйов має коханку із двома дітьми, які народилися у США.


Джерело: російська редакція «The Insider«, команда Навального

Деталі: Розслідувачі із «Фонду Навального» дізналися, що у Соловйова є таємна сім’я із баскетболісткою Світланою Абросімовою. У спортсменки є 650-метрова вілла в Сочі за півмільярда рублів. Проте цю інформацію видали із даних російського реєстру. Поряд із цим будинком розташувалися, також засекречені, будинок дружини генерала Сергія Суровікіна, будинок сина секретаря Радбезу Російської Федерації, а також вілла екскерівника Служби забезпечення діяльності ФСБ.


 

Один із цих будинків належить Світлані Абросімовій

Абросімова, як стверджують розслідувані, є коханкою Соловйова, який офіційно одружений і має 8 дітей від різних шлюбів. Ця інформація підтверджується їхніми спільними поїздками і відвідинами лікарів.


 

Соловйов і Абросімова

У 2017 році Абросімова народила двох доньок у США і в офіційних даних їхнє по батькові — Володимирівни. Також американський паспорт є і в самої баскетболістки.


 

Наявність коханки у Соловйова також підтвердили неназвані співрозмовники в оточенні пропагандиста.

 

Дослівно: «Ми поговорили з кількома людьми з оточення Соловйова і нам все підтвердили — у нього дійсно давно є секретна сім’я, двоє дітей і він часто з’являється в тому самому суперелітному будинку в Сочі. Фотографій Соловйова з Абросімовою на публіці небагато, але донині він коментує її ігри в баскетбол, кличе в ефіри і репостить пости в соцмережах».

Залиште свій коментар