Росіяни заявили про удар ЗСУ по мосту через річку Інгулець на Херсонщині

Росіяни заявили про удар ЗСУ по мосту через річку Інгулець на Херсонщині

Російські окупанти заявили про удар Збройних сил України по мосту через річку Інгулець на Херсонщині. Удару начебто було завдано за допомогою американської РСЗВ HIMARS, з якої було випущено 7 ракет.


Єдиний міст через річку Інгулець пошкоджено, однак поки рух по ньому зберігається. Інформація про це, а також відео з пошкодженого мосту розлетілися російськими пабліками.

Росіяни заявили про удар ЗСУ по єдиному мосту через Інгулець у селищі міського типу Даріївка на Херсонщині 23 липня.


«ЗСУ завдали удару по мосту через річку Інгулець у Херсонській області, застосувавши американську РСЗВ HIMARS. Удар стався сьогодні близько 5 ранку. За попередньою інформацією, сім ракет РСЗВ HIMARS влучили по дорожному полотну мосту. Міст, попри отримані ушкодження, встояв, по ньому зберігається рух. Про жертви інформації немає», – пишуть окупанти у Telegram-каналах.

Міст через Інгулець пошкоджено

Окупанти дуже ображені через удар по переправі через Інгулець та по Антонівському мосту через Дніпро в Херсоні.


«Раніше ЗСУ активно обстрілювали мости через Дніпро, зокрема Антонівський міст, очевидно, намагаючись обірвати комунікації російського угруповання в Херсонській області», – бідкаються загарбники.

Де розташовано уражений міст

Натомість у Telegram-каналі «Третя Сила» загарбників «заспокоїли»: усе тільки починається.


«Якісь дивні отвори зʼявилися у мості через річку Інгулець Херсонської області. Синоптики найближчим часом прогнозують активний мостопад на півдні України і смерть ворогам», – наголосили автори каналу.

Залиште свій коментар