Росія під час ракетних ударів в Україні «обминає» китайські об’єкти: ЗМІ вказали на «нюанс»

Росія під час ракетних ударів в Україні «обминає» китайські об’єкти: ЗМІ вказали на «нюанс»

Росія під час ракетних ударів по території України намагається не зачепити китайські інфраструктурні об’єкти. Це відбувається через непублічні домовленості РФ і Китаю.Китай зі свого боку пообіцяв публічно не приймати жодної сторони у поточній війні. Про це йдеться у матеріалі видання «Наші гроші».

За інформацією ЗМІ, на початку вторгнення Пекіну вдалося домовитися з Москвою про те, щоб продовжувати самостійно керувати своїми інтересами в Україні незалежно від результату війни.


Повідомляється, що Китай нібито вважає, що внаслідок війни Україна стане підконтрольною Росії, тому негласно країна-агресор пообіцяла не бомбардувати китайські інфраструктурні об’єкти на території України.

«Угода з росіянами, укладена за посередництвом юристки Оксани Карел, представниці ініціативи «Пояс і шлях» (Belt and Road Initiative, BRI), гарантує, що китайська інфраструктура не буде знищена під час бойових дій і вже заплановані інвестиції будуть збережені», – повідомляють ЗМІ.


У свою чергу влада Китаю пообіцяла публічно не приймати жодної сторони у війні. Більше того, у ЗМІ та внутрішніх документах державних та приватних компаній Китаю влада нібито заборонила слова «війна» та «вторгнення», що стосуються України. Єдиний термін, який можна використати, це «напруженість».

Залиште свій коментар