Російських полонених не можна віддавати матерям: Бутусов назвав, що назавжди зможе виправити окупантів

Російських полонених не можна віддавати матерям: Бутусов назвав, що назавжди зможе виправити окупантів

Відомий журналіст Юрій Бутусов розкритикував ініціативу у внутрішньополітичному відомстві про видачу російських полонених їхнім матерям, які особисто прибудуть у зруйновані синами міста. На його думку, це ніяк не перевиховає молодих найманців, а може завдати нашій країні лише шкоди.
Свої думки з цього приводу він написав на своїй сторінці у Facebook. Військовий експерт зазначив, що кожен окупант повинен відчути всі «принади», скоєного ним вторгнення.

«Російські матері повинні приїжджати та жити з ними в тих же містах, які бомбить російська авіація, ховатися від повітряних атак. І дзвонити до Росії, щоб розповісти родичам та друзям про свої враження», – переконаний Бутусов.


Також він зауважив, що гуманізм українців може спричинити нові небезпеки. Росіяни, які вже побували в Україні, повертатимуться на війну або надаватиме противнику тактичну ситуацію в містах, де проходили бої.

«Тому прошу, жодних російських військових до моменту виведення військ не віддавати, це гуманізм, який дуже дорого коштуватиме», – закликав журналіст військове командування.Залиште свій коментар


Loading...