Про це розповів журналіст Роман Цимбалюк. Він зазначив, що у зв’язку із заявами вищого військово-політичного керівництва Росії командування 11 армійського корпусу готується до загострення ситуації в області.


«Наразі керівний склад 11 АК та деяких підлеглих військових частин вивозить сім’ї разом зі своїм майном углиб території Росії. До того ж як завжди, підлеглий особовий склад ні про що не інформують, тому військовослужбовці, які знають про вивезення сім’єю командування, здивовані», – написав Цимбалюк.

Готуються до оборони

Росіяни погрожували Україні блискавичною війною та захопленням територій, але наразі риють шанці та зводять оборонні споруди на території Брянської та Курської областей. Про це розповіли у Генеральному штабі Збройних Сил України. Також загарбники на кордоні посилюють систему протиповітряної оборони.


Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко розповів, що ворог в Курській та Брянській областях зосереджує військові формування та намагається залякати українців. Проте загарбники не поновлюють наступ.

Що відбувається в російському командуванні

Британська розвідка заявляє, що Росія позбувається від вищого військового командування, яке причетне до неуспіху «спецоперації» в Україні. Впродовж кількох минулих тижнів посад позбулися кілька високопоставлених командирів.


Зокрема, генерал-лейтенанта Сергія Кисіля більше не керуватиме 1-ю гвардійською танковою армією, бо не загарбав Харків. Також відсторонили віцеадмірала Ігоря Осипова, що командував Чорноморським флотом. Причиною є крейсер «Москва», який пішов на дно.