Російські війська вже їдуть за інерцією, вони ще не зрозуміли, що померли, – Арестович

Російські війська вже їдуть за інерцією, вони ще не зрозуміли, що померли, – Арестович

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що російські війська вже їдуть за інерцією, вони ще не зрозуміли, що померли. За його словами, Росія ще спробує призвати резервістів, наскрести війська на Кавказі, і кинути їх в Україну, але без бойового злагодження, бо часу немає.Ще буде якась там спроба «штурму Києва», спроба «підрізати» Харків та Суми, оточити Миколаїв, але це все вже інерція. Про це Арестович написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вони ще рухаються за інерцією наказів, але намагатися оточувати одночасно чотири великі міські агломерації (Київ, Харків, Маріуполь, Миколаїв) 200 тисячами військ, рознесених на дистанції в 500 км, можуть лише повні ідіоти», — йдеться у повідомленні.


Арестович зазначив, що єдиний шанс для росіян не стати армією Наполеона, яка майже повністю загинула в полях, — це негайно відступити від Миколаєва за Дніпро, і намагатися утримувати берег до Енергодару включно. Війська з-під Києва відвести під Чернігів та Суми, знизу Харкова – назад, в оборону на північ від Харкова, вздовж кордону. У зоні ООС стати в оборону.

«Торгуватися за захоплене, шукати спосіб забратися з України зі збереженням хоч якогось обличчя. Але проблема в тому, що і цей варіант їм не допоможе», — наголосив він.


За словами радника голови ОПУ, російські війська вже їдуть за інерцією, вони ще не зрозуміли, що померли.

«Що їх закружляли вихорами, замарили, загубили — і з’їдають наші степи та буєраки, наші Мавки та Солохи, наші мольфари та вовкулаки, наші Пацюки та характерники, круки та примари. Що сама ця земля повстала проти них і самі закони ймовірності повернулися їхній бік. Російській армії в Україні — кінець. Ці ідіоти розтягнули сили, намагаючись нахапати якомога більше. В результаті — не втримати, ні наступати. Їм тут кінець. Такий, що здригнеться сама історія», — наголосив він.

При цьому, Арестович зазначив, що українцям «ще доведеться постріляти. І ще буде страшно, і буде ще їхнє просування вперед, і ще буде загроза Києву, і будуть ще авіаційні та ракетні удари, і будуть ще наші загиблі».

«Але все це зомбі-наступ – інерція армії мертвих. А ми – живі. І б’ємося за живих. Все буде Україна«, – резюмував він.

Залиште свій коментар