Російські пропагандисти заговорили про «початок кінця» Росії через війну проти України. Відео

Російські пропагандисти заговорили про «початок кінця» Росії через війну проти України. Відео

Російські пропагандисти влаштували істерику через те, що так званий бліцкриг в Україні провалився. Але вони стверджують, що будь-яка угода Кремля з українською владою буде розцінена як поразка у війні та стане «початком кінця» Росії.
Так званий військово-політичний експерт Яків Кедмі в ефірі телеканалу «Росія 1» обурився тим, що невдовзі після повномасштабного вторгнення в Україну путінський режим відхрестився від планів щодо «повалення Зеленського» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

«А хто ж проводитиме денацифікацію? Зеленський разом із самими націоналістами? Або денацифікація, або влада Зеленського. Разом це не йде», – засмутився пропагандист.


У зв’язку з цим Кедмі вважає, що будь-який договір РФ з Україною означатиме поразку Путіна у війні: «Повна та остаточна. В очах народу Росії, в очах армії, в очах усього світу».

За його словами, оскільки Росія не може впоратися з Україною, то не варто навіть розмірковувати про якесь протистояння з НАТО та США. Пропагандист також заявив, що надалі Кремль може втратити підтримку Китаю, Індії та арабських країн.


Залиште свій коментар