Російські окупанти осоромилися в Україні: деякі навіть не знали, що таке унітаз. Відео

Російські окупанти осоромилися в Україні: деякі навіть не знали, що таке унітаз. Відео

Деякі з «освободителів» на Чернігівщині вперше в житті побачили унітази. Російські окупанти ніяк не могли второпати, як це — ходити в туалет прямо в будинку.


«Диво»-пристрої вони крали і вивозили в Росію. Про це розповіли місцеві жителі.

За словами жінок, що пережили окупацію, для деяких російських окупантів справжнім шоком стало побачити унітаз. Вони розпитували у людей, що це за чудо, а потім позабирали їх з собою, коли тікали від ЗСУ в Білорусь.


«Вони унітази забирали. Унітази! Заходить у хату — і каже: «А що це таке?». А йому хтось каже: «Унітаз». «А що це таке?»… Це ж ці вузькоглазі довбні… Питає, нащо воно. Йому кажуть, що ми в туалет ходимо. «Як? У комнаті — в туалет?». То це забрав, може, поставить у кімнаті — і будуть ходить», — розповідає одна бабуся.

Вона припускає, що тепер унітаз з її будинку буде стояти десь посеред кімнати в якомусь селі на Далекому Сході — і тамтешні мешканці будуть використовувати його за призначенням, не розуміючи, що потрібна ще й каналізація.


Дехто з окупантів побоявся невідомого й страшного пристрою — і по-своєму його застосовував.

«У Ягідному, казали, на унітаз ставили мисочку — і «ходили». А тоді виносили. Це ж взагалі!» — зі сміхом роповідає інша жінка.


Залиште свій коментар