РІВНЕНСЬКИЙ ДЕПУТАТ, У ЯКОГО ВИЯВИЛИ НЕЗАДЕКЛАРОВАНІ $4 МЛН, ПОГОДИВСЯ НА КОНФІСКАЦІЮ Й ДІСТАВ УМОВНИЙ СТРОК

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕПУТАТ, У ЯКОГО ВИЯВИЛИ НЕЗАДЕКЛАРОВАНІ $4 МЛН, ПОГОДИВСЯ НА КОНФІСКАЦІЮ Й ДІСТАВ УМОВНИЙ СТРОК

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену з колишнім заступником директора Поліського лісового офісу державного підприємства “Ліси України”, депутатом Рівненської обласної ради Віталієм Суховичем. Про це повідомляє “Слово і діло” із посиланням на рішення ВАКС.


За даними видання, Сухович визнав провину й дав свідчення проти себе. Рішення передбачає конфіскацію в нього 98 млн грн. Окрім того, депутат добровільно переказав 5 млн грн на допомогу Збройним силам України й “мав належну процесуальну поведінку”, ідеться в документі.“Затвердити угоду про визнання винуватості, укладену 2 травня 2024 року між прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й обвинуваченим у кримінальному провадженні. Визнати [Суховича] винуватим у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу України [придбання нелегальних доходів]”, – цитують журналісти рішення суду

Обвинуваченому призначено покарання у вигляді п’яти років умовного позбавлення волі з випробуванням на три роки. Також суд застосував спецконфіскацію до $1,34 млн, €1,034 млн і 1,56 млн грн, вилучених у Суховича, пише “Слово і діло”.


Залиште свій коментар