РФ пригрозила швейцарській газеті позовом через зображення Путіна у вигляді клоуна

РФ пригрозила швейцарській газеті позовом через зображення Путіна у вигляді клоуна

Посольство РФ у Швейцарії пригрозило газеті Neue Zurcher Zeitung позовом через колаж із зображенням російського диктатора Володимира Путіна у вигляді клоуна.Посольство надіслало листа Neue Zurcher Zeitung.

Про це йдеться у заяві посольства РФ у Швейцарії, пише «Медуза».


25 червня на сайті видання вийшов матеріал про меми воєнного часу, в якому було опубліковано кілька зображень, які розійшлися  соцмережами. На одному з них Володимир Путін зображений з клоунським носом і райдужним розфарбуванням ЛГБТ на обличчі.

 


У російському посольстві заявили, що зображення Путіна з посиланнями до клоунади, ЛГБТ-спільноти та військових злочинців перебувають за межею розумного. Також там обурилися, що Володимира Зеленського зображено у вигляді супергероя.

«Що стосується особистості президента Росії, то він, як відомо, є глибоко віруючою православною людиною і виступає за збереження традиційних християнських цінностей у російському суспільстві і вже явно не є шанувальником ЛГБТ-спільноти, у зв’язку з чим райдужна розмальовка його обличчя, ні до села — ні до міста», — написали у посольстві РФ.

Також там заявили, що залишають за собою право звернутися до правоохоронних органів у зв’язку з цією публікацією через поширення інформації, яка «ганьбить» честь і гідність», а також наклеп.

У Neue Zurcher Zeitung поки жодним чином не відреагували на листа.

 

Залиште свій коментар