Рангом «вищий за Лаврова»: Грозєв заявив, що інформацію про вторгнення РФ в Україну американцям зливав «кріт». Відео

Рангом «вищий за Лаврова»: Грозєв заявив, що інформацію про вторгнення РФ в Україну американцям зливав «кріт». Відео

Американські спецслужби, вірогідно, мають «крота» у керівництві Російської Федерації. До того ж на найвищому рівні – в ієрархії він стоїть «вище за Лаврова».


Таку думку висловив журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв. Він зазначив, що США отримали дані про напад Росії на Україну від інформатора серед оточення президента Володимира Путіна (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За його словами, цей «кріт» за посадою вищий, ніж міністр МЗС Росії Сергій Лавров. Адже американці знали те, чого не знали європейські розвідки і у що навіть не вірили 99% російських силовиків.


«Цього можна добитися, тільки маючи «крота» на найвищому рівні або якесь супертехнологічне рішення, про яке ще ніхто не знає. Тому що якби воно було відомо, то силовики вжили б заходів, щоб його якось нейтралізувати. Для мене, найімовірніше, це комбінація обох варіантів. Але ведучим тут має бути все-таки високопоставлений «крот», який зміг американцям переконливо описати те, що здавалося нелогічним», – каже журналіст.

Грозєв вважає, що в російському військовому середовищі знали про майбутнє вторгнення приблизно 20 людей. «Кріт» має бути серед них.


Залиште свій коментар