Ракетний удар по Дніпру: внаслідок атаки загинули дві волонтерки – що відомо

Ракетний удар по Дніпру: внаслідок атаки загинули дві волонтерки – що відомо

14 січня через ракетну по Дніпру загинуло дві жінки, які займались волонтерством.


У суботу, 14 січня, під час ракетної атаки по житловому будинку у Дніпрі загинуло дві жінки – Ірина та Ольга – вони були стоматологинями та волонтерками. Під час атаки Росії жінки йшли до спортзала, який розташований недалеко від будинку.

Про це «Суспільному» розповіла колега жінок Наталя.


Наталя познайомилася з дівчатами під час волонтерського проєкту «Тризуб». Ірина та Ольга надавали безкоштовну стоматологічну допомогу військовим .

Ольга їздила як волонтерка до Карлівки, що під Пісками на Донеччині, і безкоштовно лікували українських бійців.


«Знаєте, волонтери різні бувають, дехто раз допоможе, аби сказати, що я волонтер. А дівчата постійно допомагали, варто було лише попросити. Вони й на базі волонтерського центру лікували, а також брали пацієнтів та обслуговували в клініках, де працювали», – розповідає Наталя.

Фото/Facebook: Artem Pohil
Фото/Facebook: Artem Pohil
Фото/Facebook: Artem Pohil

Як розповів друг Ольги Ігор, жінка почала займатися волонтерством ще до повномасштабного вторгнення. Від 2016 року вони працювали з мобільною стоматологією в Широкіно, біля Маріуполя. Після 24 лютого переїхали до Дніпра.


Ольга також допомагала дівчатам, яких привезли з полону до Дніпра..

Колега Ірини та Ольги – Артем, який чолює клініку, в якій останнім часом працювала Ірина, та раніше – Ольга, розповів, що поховання загиблих відбудеться в середу.

Залиште свій коментар