Рада ЄС надасть Україні 31 млн євро для зміцнення оборонного потенціалу

Рада ЄС надасть Україні 31 млн євро для зміцнення оборонного потенціалу

Рада Європейського союзу вирішила надати Україні 31 млн євро для зміцнення оборонних здібностей. Пакет включатиме матеріально-технічну допомогу для розвитку та зміцнення потенціалу Збройних сил України.Про це заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення міністра в Twitter.

«Важливі новини з Брюсселя. Рада ЄС прийняла рішення надати Україні 31 млн євро на зміцнення оборонних можливостей в рамках новоствореного Європейського фонду забезпечення миру. Високо цінуємо цей крок, який ще раз засвідчив стратегічний характер відносин Україна-ЄС», — написав міністр.


При цьому він підкреслив, що пакет допомоги надали після тривалих дискусій українських і європейських дипломатів.

«Українська дипломатія наполегливо і системно працювала над досягненням цього результату і, нарешті, маємо позитивне рішення — завдяки тривалій і плідній дискусії українських дипломатів з інститутами Євросоюзу і його державами — членами», — написав Кулеба.


Він також додав, що пакет включатиме допомогу для ЗСУ.

«Пакет допомоги включатиме надання матеріально-технічної допомоги для розвитку та зміцнення потенціалу Збройних Сил України за чотирма напрямками: медицині, інженерним можливостям та заходам з розмінування, мобільності та логістики, кібербезпеки», — додав міністр.

Залиште свій коментар