Рада попередньо схвалила ідею Зеленського змінити Конституцію

Рада попередньо схвалила ідею Зеленського змінити Конституцію


Верховна Рада попередньо підтримала законопроєкт, поданий президентом Володимиром Зеленським як невідкладний, щодо зміни Конституції і наділення парламенту додатковими правами.

Про це повідомляє УП.За рішення проголосували 249 депутатів.

Йдеться про проєкт закону №1028 про внесення зміни до статті 85 Конституції щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради.Президент цим законом пропонує розширити повноваження Ради і дати їй право створювати допоміжні органи “в межах коштів, передбачених у державному бюджеті України”.Заступник голови парламентського комітету з питань правової політики Валерій Божик на засіданні Ради пояснив, що новий закон наділить ВР конституційним правом створювати консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи.

Читайте також:   "Ми нормальна влада!" Зеленський похвалив сам себе на зустрічі з шахтарями (відео)

За його словами, до цього законопроєкт перевірив Конституційний суд і визнав його таким, що повністю відповідає Основному закону. “Без жодних застережень”, – наголосив Божик.

Проти закону виступили фракції “Батьківщина”, “Європейська солідарність” і “Голос”. У Тимошенко не розуміють мету нововведення, а в Порошенка і Вакарчука ідею називають безглуздою.

Залиште свій коментар

Loading...