Рада попередньо схвалила ідею Зеленського змінити Конституцію

Рада попередньо схвалила ідею Зеленського змінити Конституцію

Верховна Рада попередньо підтримала законопроєкт, поданий президентом Володимиром Зеленським як невідкладний, щодо зміни Конституції і наділення парламенту додатковими правами.

Про це повідомляє УП.

За рішення проголосували 249 депутатів.Йдеться про проєкт закону №1028 про внесення зміни до статті 85 Конституції щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради.

Президент цим законом пропонує розширити повноваження Ради і дати їй право створювати допоміжні органи “в межах коштів, передбачених у державному бюджеті України”.Заступник голови парламентського комітету з питань правової політики Валерій Божик на засіданні Ради пояснив, що новий закон наділить ВР конституційним правом створювати консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи.

За його словами, до цього законопроєкт перевірив Конституційний суд і визнав його таким, що повністю відповідає Основному закону. “Без жодних застережень”, – наголосив Божик.

Проти закону виступили фракції “Батьківщина”, “Європейська солідарність” і “Голос”. У Тимошенко не розуміють мету нововведення, а в Порошенка і Вакарчука ідею називають безглуздою.

Залиште свій коментарLoading...