Пєсков пояснив медійну «пропажу» Шойгу: «зараз багато клопотів»

Пєсков пояснив медійну «пропажу» Шойгу: «зараз багато клопотів»

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков пояснив відсутність у медійному просторі глави Міноборони Росії Сергія Шойгу, тим, що той має «зараз багато турбот».
Джерело: Пєсков, якого цитує «Медуза»

Пряма мова:  «Слухайте, у міністра оборони зараз багато клопотів, як ви розумієте. Йде спеціальна військова операція. Звичайно, зараз не зовсім час для медійної активності. Це цілком зрозуміло».


Деталі: На прохання прокоментувати повідомлення видання «Агентство» про нібито проблеми зі здоров’ям російського міністра Пєсков сказав: «Не потрібно слухати видання «Агентство» і порадив звернутися до Міноборони РФ.

Передісторія:  • Російські ЗМІ у середу звернули увагу на те, що міністр оборони РФ Сергій Шойгу перестав з’являтися у публічному просторі з 11 березня, тобто його не видно 12 днів із 28, поки триває війна в Україні.
  • Також після 11 березня не повідомлялося і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова.
  • Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав «цікавим інформаційним нюансом» зникнення з публічного простору ключових фігурантів силового блоку Росії й економістів.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов висловив думку, що зникнення з публічного простору ключових силовиків РФ говорить про те, що серед російських структур іде з’ясування стосунків і пошук винних у провалах в Україні.
Залиште свій коментар


Loading...