Путівка в Трускавець: лікування, варіанти для проживання

Путівка в Трускавець: лікування, варіанти для проживання

Трускавець користується великою популярністю у українців. Туристи приїжджають сюди не тільки відпочити та подихати чистим гірським повітрям, а й для зміцнення імунітету та лікування різних хвороб.
Лікування в Трускавці: що необхідно знати

Санаторне лікування в Трускавці передбачає комплексний підхід. Лікарі оздоровчих закладів, які мають власні медичні центри, наприклад «Молдова» в Трускавці, призначають за індивідуальними показниками: дієту, курс пиття мінеральних вод, медичні процедури, ЛФК та плавання.

На курорті лікують різні групи захворювань:


  • нирок та сечостатевих шляхів;
  • травної системи;
  • дихальної системи;
  • опорно-рухового апарату;
  • урологічного та гінекологічного профілю;
  • шкіри, порушення обміну речовин, серця та судин.

Деякі з санаторіїв пропонують власні медичні програми. Наприклад, комплекс «Ріксос Прикарпаття» пропонує гостям проходження таких програм: Chek Up (програма з комплексної діагностики, обстеження підбираються кожному гостю індивідуально), Терапія Майера (програма детоксикації організму), реабілітації організму. В санаторіях «Міротель», «Шале Грааль», «Дніпро-Бескид», «Світязь» можна пройти курс з реабілітації після перенесення ковід-19.

Основою лікування є мінеральні води. Їх на курорті можуть застосовувати як внутрішньо, так і зовнішньо. Для вживання можуть використовуватись різні мінеральні води: «Нафтуся», «Софія», «Марія», «Броніслава».


Санаторій «Ріксос Прикарпаття» в Трускавці

Варіанти для проживання під час відпустки

Путівку в Трускавець можна підібрати на будь-який гаманець. Якщо основною метою відвідування курорту є оздоровлення, то краще замовляти таку путівку, яка буде включати не тільки проживання, а й харчування та медичні процедури. Якщо ж поїздка до курорту необхідна для відпочинку, то є безліч варіантів, як розкішних готелів, так і вілл чи міні-готелів.

Варіанти для проживання в Трускавці:

  • Санаторії. Заклади надають послуги з лікування (діагностика, консультації лікарів, медичні процедури) та відпочинку (спа-центри, басейн, дитяча кімната). Найбільш популярні комплекси – санаторій «Ріксос Прикарпаття», «Шахтар», «Карпати», «Кришталевий Палац», «Арніка».
  • Готельні комплекси. Вони пропонують нові медичні центри, власний бювет мінеральних вод, повноцінні спа-комплекси, найкращі умови для проживання. Та варто враховувати, що вартість путівок до таких закладів – одні з найвищих. Найбільш популярні готелі в Трускавці: «Світязь», «Green Park Hotel& SPA», «Алькор», «Весна».
  • Міні-готелі. Заклади не надають оздоровчих послуг, але чудово підходять для відпочинку, пропонуючи відвідування спа або басейну, послуги косметолога та масажиста, салону краси та ін. До таких відносяться готелі: «Джем», «Хеллі», «Золота Корона», «П’ятий океан».
  • Вілли. Це заклади з сучасним ремонтом та комфортабельними номерами. Майже всі вілли пропонують дієтичне харчування, послуги косметолога, масажиста. Деякі заклади мають лікувальну базу та надають оздоровчі послуги. До найбільш популярних відносяться: «Моцарт», «Христина», «Марта», «Жасмин».

Особливості сімейного відпочинку в Трускавці

Трускавець чудового підходить для відпочинку усією сім’єю. Багато курортно-оздоровчих комплексів міста пропонують безкоштовне проживання для дітей до 6 років, послуги дитячих кімнат з вихователями, ігрові майданчики, дитячі басейни та ін. Найбільш популярними для сімейного відпочинку є такі заклади: «Лісова Пісня», «Міротель», «Карпати» та санаторій «Молдова» в Трускавці.

В місті з дітьми варто відвідати курортний парк та парк «Підгір’я», дельфінарій, арт-майстерню «Інший Світ», парк динозаврів. На екскурсію з дітьми цікаво буде відправитись до зоопарку «Лімпопо», Дрогобицької солеварні, Національного природного парку «Сколівські Бескиди» та в гори для збору лікарських трав, грибів та ягід.

Залиште свій коментар