Путіну доведеться повернути Крим і Донбас: Обухов назвав умову

Путіну доведеться повернути Крим і Донбас: Обухов назвав умову

Російська Федерація може відмовитися від окупованих Донбасу і Криму. Якщо США введуть пакет санкцій DETER Act, це може призвести не лише до звільнення українських територій, але й до розвалу Росії.

Таку думку в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL висловив глава Фонду «Стоп Інформ Терор Росії» Герман Обухов. Якщо щодо Росії будуть запроваджені «вбивчі» санкції, «Путін і все його оточення можуть вирішити: «Ми цього не потягнемо», – припустив опозиціонер.

Як пояснив Обухов, йдеться про пакет санкцій за втручання Росії у вибори в США під назвою DETER Act, який передбачає від’єднання РФ від міжнародної фінансової системи SWIFT та ембарго на купівлю нафти і газу в Росії.«У цьому випадку, на думку західних експертів, російська економіка складеться протягом двох років. Вона просяде на дві третини. Платити силовикам і бюджетникам буде нічим. Що вони тоді робитимуть, ніхто не знає. Росія розпадеться – ось і все», – заявив він.

Обухов додав, що може йтися про перспективу понад 2-3 років. У сьогоднішній ситуації Кремль не розглядає варіант виходу з Донбасу і Криму, оскільки це негативно позначиться на рівні підтримки влади.«Якщо це питання закрити, якщо віддати Донбас і Крим, народ скаже: «Агов, хлопці, ви що?» Але якщо буде зовсім погано, знайдуть привід, як віддати», – запевнив опозиціонер.

Залиште свій коментарLoading...