Путіна змусять сісти за стіл переговорів: у МВС назвали вирішальний для Росії фактор

Путіна змусять сісти за стіл переговорів: у МВС назвали вирішальний для Росії фактор

Президента країни-агресора Володимира Путіна можуть змусити сісти за стіл переговорів щодо війни в Україні. Вирішальним фактором для цього може стати витіснення Росії з нафтогазового ринку глобального світу.Таку думку висловив радник очільника Міністерства внутрішніх справ України Вадим Денисенко на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що перед тим, як Росію змусять до переговорів, окупанти намагатимуться отримати хоча б одну перемогу у війні в Україні.

«Головний удар – це Маріуполь і спроба щось зробити в Києві. Тому наше завдання – вистояти наступні 7-10 днів. Далі, з великою долею імовірності, Путіна змусять сідати за стіл переговорів», – зазначив він.


Денисенко додав, що нині в РФ не можуть не розуміти, як далеко зі своєю авантюрою зайшов Путін.

«Ми стали занадто важливими для світу. Весь світ змушений зараз грати в гру «як зменшити ціну на газ», і одним із найважливіших елементів щодо зниження ціни є вирішення українського питання«, – сказано в повідомленні.


Посадовець також зазначив, що нинішня історія з нафтою (відмова США від російської нафти та газу) може змусити Китай включатися в переговори щодо України.

«Китай не чекав, що РФ зав’язне в Україні. І нинішня історія з нафтою змушує Китай включатися в переговори щодо України. І тут не виключена навіть ситуація, коли Китай почне переговори із США стосовно врегулювання нафтового питання», – вважає радник міністра.

На його переконання, війна, яку Росія розпочала проти України, стала каталізатором для глобального переділу ринку енергоносіїв у всьому світі.

«США спробують обмежити роль РФ у світовому газонафтовому балансі в наступні кілька років (нафта є ключовим драйвером російської економіки). РФ можуть (мають) замінити Іран, Венесуела, країни Перської затоки і передусім Саудити. Зараз США працюють на всіх трьох напрямках», – зазначив Денисенко.

Залиште свій коментар