«Путін хоче ліквідувати цих виродків»: «Азов» заявив про появу різників з Бучі у Маріуполі

«Путін хоче ліквідувати цих виродків»: «Азов» заявив про появу різників з Бучі у Маріуполі

Ворожа техніка з маркуванням «V» – це саме ті окупанти, які вчиняли злочини проти цивільного населення на Київському напрямку.


Російські окупанти не припиняють спроб взяти штурмом територію «Азовсталі» у Маріуполі.

Про це розповів заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар у своєму відеозверненні та в ефірі загальнонаціонального телемарафону.


За його словами, ситуація у місті важка, подекуди критична. За підтримки танків, авіації, артилерії, зокрема і корабельної, піхоти, ракетних ударів ворог намагається прорватися. Оборонці Маріуполя мужньо захищаються.

«Можливості збивати літаки та підбивати кораблі у нас, на жаль, немає», — сказав «азовець».


Паламар зазначив, що росіяни перекинули до Маріуполя свіжі сили — ймовірно ті підрозділи, які вчиняли злочини під Києвом.

«Характерно є те, що їхня техніка з маркуванням «V» – це саме ті військові, які вчиняли злочини проти цивільного населення на Київському напрямку. Я вважаю, що таким чином Путін хоче замести сліди та ліквідувати цих виродків, які вчиняли страшні звірства над нашими громадянами на Північному напрямку», — говорить заступник командира «Азову».


Паламар додав, що сили росіян у Маріуполі значно перевершують сили українських захисників. Йдеться про різницю «у кілька тисяч».

Залиште свій коментар