Путін влаштував масований ракетний удар не просто так: Жданов назвав можливі причини атаки (відео)

Путін влаштував масований ракетний удар не просто так: Жданов назвав можливі причини атаки (відео)

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що може бути щонайменше дві причини масованих ракетних ударів Росії одразу по кількох областях України, які сталися увечері 3 травня. На його думку, така атака відбулася не просто так.
Найімовірніше, ракетні удари відбуватимуться до закінчення розпочатої Росією війни, заявив Жданов в ефірі каналу Україна24.

Причиною сьогоднішніх ударів, на думку експерта, може бути розмова російського диктатора Володимира Путіна з президентом Франції Еммануелем Макроном.


“Розмова з Макроном, мабуть, окрилила Путіна в його намірах завоювати Україну або окупувати її. Тому ми отримали таку відповідь”, – вважає Жданов.

Ще однією причиною може бути те, що начальник Генерального штабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов під Ізюмом у Харківській області потрапив під вогневий наліт українських бійців.


Експерт наголосив, що хоч би якими були причини, головне завдання України зараз – домогтися якнайшвидших поставок західного озброєння, щоб оборонятися від російської навали. Насамперед у межах схваленого в США ленд-лізу потрібно отримати протиракетні засоби.

“Наприклад, можна ставити такі умови: ми ж отримуємо від них військово-технічну допомогу, і якщо вони хочуть, щоб вона не злетіла в повітря, її треба захистити. Ось навіть так можна підійти, щоб прискорити цей процес”, – зазначив Жданов.

Залиште свій коментар