Путін планував за один день захопити Київ і віддати владу Януковичу: літак із втікачем був уже в Ростові. Ексклюзив

Путін планував за один день захопити Київ і віддати владу Януковичу: літак із втікачем був уже в Ростові. Ексклюзив

Президент Росії Володимир Путін планував за один день «взяти» Київ. У цей час літак із президентом-втікачем України Віктором Януковичем уже перебував у Ростові – напоготові летіти до Києва, щоб оголосити себе «президентом». Оскільки операція російського диктатора в Україні не вдалася, він, схоже, вирішив зайти з іншого боку.
Про це OBOZREVATEL стало відомо із власних джерел. Зазначимо, РФ жорстоко вторглася в Україну рано-вранці 24 лютого. Путін планував захопити Київ і всю Україну за дві доби, як випливає зі статті у пропагандистських ЗМІ. Її публікацію було заплановано на 08:00 26 лютого – тобто через дві доби після початку вторгнення. Очевидно, вся кремлівська верхівка та пропагандисти були настільки шоковані провалом усіх можливих планів, що забули скасувати вихід «переможної» статті.

Наразі, як повідомляють ЗМІ з посиланням на дані розвідки, «легітимний» перебуває вже у Мінську, де Кремль готує його до спецоперації. Зазначається, що за одним із сценаріїв його намагатимуться оголосити «президентом України» там.


Отримана інформація вказує на можливу підготовку Кремлем будь-якої інформаційної операції чи акції щодо повернення в Україну експрезидента Януковича чи публікації найближчим часом звернення від його імені до українського народу.

Залиште свій коментар


Loading...