Путін — ніхто, переговорів не буде: Зеленський пройшовся по главі РФ

Путін — ніхто, переговорів не буде: Зеленський пройшовся по главі РФ

Президент України Володимир Зеленський не зацікавлений у зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним і переговорах про мир з ним.


Український лідер заявив, що Путін сьогодні для нього — «ніхто». Таку думку він висловив в інтерв’ю Sky News, уточнивши, що «не розуміє, хто приймає рішення в Росії», і що хоча Москва і постійно заявляє про мир, вона бреше, атакуючи Україну ракетами. На питання, чи допоможе зустріч з Путіним вирішити війну, Зеленський сказав:

«Мені це не цікаво. Не цікаво зустрічатися, не цікаво говорити… Я дійсно не розумію, хто приймає рішення в Росії»

При цьому Зеленський зазначив, що збереження життя українців є для нього пріоритетом номер один у несправедливій війні, розв’язаній путінським режимом.


«Я не хочу воювати на території Росії. Я просто хочу, щоб вони якнайшвидше припинили війну і якнайшвидше покинули нашу країну. Я можу вам точно сказати, якщо вони покинуть нашу територію, війна припиниться. Ось і все», — сказав Зеленський.

На питання, чи не занадто пізно для переговорів, Зеленський сказав:


«Після повномасштабного вторгнення для мене [Путін] ніхто».

Зеленський про ймовірний наступ РФ

Коментуючи чутки про концентрацію російських сил, український головнокомандувач зазначив, що в останні дні були більш потужні атаки і наступи, і що для українських сил вкрай важливо мати оборонну міць.

«Все залежить від того, наскільки ми зможемо їх стримувати… На сході вони просуваються вперед і втрачають багато людей. Це просто неймовірне число. Їм на це наплювати. Вони не рахують своїх людей. Це факт.  Ми рахуємо їх людей. Але у нас немає точних цифр. З їхнього боку жертв набагато більше. Але з того, що ми вже бачили і підрахували, з їхнього боку тисячі загиблих, і вони простопродовжують кидають їх, і кидати їх, і кидати їх, і кидати їх», — здивувався Зеленський.


Залиште свій коментар