Путін може відмовитися від Криму та перевернути думку суспільства — політолог

Путін може відмовитися від Криму та перевернути думку суспільства — політолог

Диктатор Путін може відмовитися від Криму для збереження своєї «репутації» та влади в Росії.


Російський фюрер Путін може відмовитися від Криму, щоб зберегти свою владу. Він зможе переконати в цьому суспільство.

Таку думку в ефірі телеканалу «Еспресо» висловив політолог Максим Розумний.


За його словами, Крим для Путіна – дуже важливий. На окупації півострова він побудував свою легітимність після президентських виборів 2018 року. І жертвувати ним він не хоче. Проте російська пропаганда «вирішить» проблему патріотичних настроїв суспільства щодо півострова.

«Якщо буде потрібно для збереження влади, то російське телебачення розповість, що «не дуже й хотілось» мати Крим, є вищі інтереси. Коли мене питають, чи не буде Путін заручником патріотичних настроїв імперського реваншизму російського суспільства, я відповідаю, що ці речі чітко і безумовно керуються. Диригент перебуває в Кремлі», — зазначив Максим Розумний.


Він також додав, що змінити думку суспільства для пропаганди не важко.

«Тим паче, що є зараз одна мовчазна більшість — вона критично і скептично ставиться до нападу на Україну і навіть до історії з Кримом. У іншому випадку, буде інша мовчазна більшість на патріотичних позиціях, але буде терпіти і вважати, що треба як вождь сказав. Не кажучи вже про перспективу зміни режиму, коли хтось інший на противагу Путіну буде зобов’язаний все повернути на 180 градусів», — наголосив політолог.


Залиште свій коментар