Путін кинув на війну з Україною всі сили з Криму та зазнав колосальних втрат, – Селезньов

Путін кинув на війну з Україною всі сили з Криму та зазнав колосальних втрат, – Селезньов

Весь військовий потенціал країни-агресора Росії, що є в окупованому Криму, залучений до війни проти України. Втрати батальйонних тактичних груп ворога, що воювали на Херсонщині, становили 75%.Про це в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL розповів військовий експерт Владислав Селезньов. «Фактично всі бази, арсенали, склади та військові частини на території Криму, все, що може рухатись, все, що може воювати, відправлено на фронт», – повідомив він.

Посилаючись на інформацію, отриману від «знайомих кримських партизанів», Селезньов розповів про величезні втрати, яких зазнала 126-та горлівська гвардійська бригада збройних сил РФ.


«75% особового складу батальйонних тактичних груп, які сформовані на базі цієї бригади та воювали у Херсонській області, знищено».

За словами експерта, окупант намагається поповнити резерви в Криму. Якщо в РФ не буде оголошено загальну мобілізацію, Кремль робитиме ставку на солдатів строкової служби.


«З 1 квітня в РФ почався призов. З великою ймовірністю ці строковики, пройшовши 2-3-місячний курс підготовки, ближче до липня будуть поставлені до лав і заповнять ті ваканти, які утворилися в російських військах в результаті загибелі або поранень російських солдатів», – припустив Селезньов.

Залиште свій коментар