Путін готує Росію до загальної мобілізації шляхом терактів — експерт

Путін готує Росію до загальної мобілізації шляхом терактів — експерт

Очільник країни-агресорки готує план «Б».Спецслужби РФ розпочали підготовку підґрунтя розглянутого Путіним варіанту поповнення відсутніх резервів — загальної мобілізації.

Про це в ефірі Freedom повідомив військовий експерт Олег Жданов.


«Керівництво Росії готує як запасний варіант запровадження (НС — ред.) у прикордонних з Україною областях і оголошення загальної мобілізації. І ось цей варіант вони постійно підігрівають», — вважає Жданов.

Експерт згадав серію терактів в Бєлгороді, Курську, Брянську, які, за його словами, «в принципі так нічим і не закінчилися, але зараз в прикордонних областях діє ступінь терористичної загрози «жовтий».


«Після ось цієї атаки на НПЗ (Ростовської області — ред.) нібито українського безпілотника… Хоча у нас найдальший безпілотник — 150 км, а від наших позицій до Кам’янсько-Шахтинська — більше 200 км. Окуповані території РФ насичені ППО, яка могла його побачити і збити кілька разів поспіль. Після цієї атаки на НПЗ може бути оголошений рівень терористичної загрози «червоний», а це означає запровадження надзвичайного стану і загальна мобілізація», — пояснив Жданов.

Таким чином, на думку експерта, «спецслужби Росії готують варіант, який розглядається Путіним як вирішення проблем з поповненням особового складу в армії».

«Вони готують план «Б», щоб сформувати і поповнити резерви для подальших атак на нашу державу», — додав Жданов.

Залиште свій коментар