Путін домігся чого хотів: ексдепутат Держдуми висловився, чи буде вторгнення в Україну

Путін домігся чого хотів: ексдепутат Держдуми висловився, чи буде вторгнення в Україну

Президент Росії Володимир Путін нібито досяг усього, чого хотів, використовуючи війська біля кордону з Україною. Тепер він на перших шпальтах усієї західної преси і з ним спілкуються всі світові лідери.
Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» 28 січня заявив колишній депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков. На його думку, зараз вторгнення малоймовірне через кілька факторів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Гудков вважає, що повномасштабна війна не підвищить рейтингу президента країни-агресора. Також Захід запровадить санкції, які вдарять по його найближчому оточенню.


«Вторгнення – означає поразку для Путіна всередині країни», – сказав колишній депутат.

Він також наголосив, що російський президент і так уже вирішив усі свої проблеми.


«З ним ніхто не розмовляв останнім часом, він був в ізоляції. Тепер він на перших шпальтах усієї західної преси, і йому це подобається. Ба більше, захід уже продекларував, що вводитиме санкції лише у разі вторгнення. Тепер усе: аби тільки не було війни, тепер із Путіним ми розмовляємо, а що в країні відбувається (Навальний сидить, репресії) – це вже нікого не цікавить. Усе, він зупинив санкції, він знову в центрі уваги всіх світових ЗМІ. З ним ведуть переговори (президент США Джо) Байден, усі світові лідери. Тобто всі проблеми вирішені», – переконаний Гудков.

 

Залиште свій коментар