Пушилін оголосив евакуацію: Гримчак попередив про масштабну провокацію Кремля

Пушилін оголосив евакуацію: Гримчак попередив про масштабну провокацію Кремля

Екстрене звернення ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна до жителів «республіки» про масову евакуацію до Росії є елементом спланованої масштабної провокації Кремля. Провокація розпочалася напередодні обстрілом цивільних об’єктів на окупованому Донбасі та звинуваченням у них ЗСУ.


Ця провокація може передувати можливому наступу. Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

«Наскільки я розумію, провокація розпочалася у четвер (17 лютого. – Ред.) масовим обстрілом уздовж усієї лінії розмежування. Причому, обстріли велися по цивільних об’єктах, досить часто вони велися з цивільної забудови, де у нас діє заборона на відкриття вогню у відповідь. Але була надія на відповідь наших військ», – зауважив він.


Гримчак повідомив, що майже одразу після обстрілів російські пропагандистські телеканали почали звинувачувати в них Україну. Вони навіть знайшли якийсь «план» широкомасштабного наступу ЗСУ на Донбасі.

«Мені здається, що ця команда на евакуацію – це саме підготовка до масштабної провокації або до наступу», – припустив Гримчак.


Відповідаючи на запитання, як у цій ситуації необхідно вчиняти Україні, він нагадав про заяву головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного про те, що жодних планів наступу Україна не має.

«Єдине, що може робити сьогодні Україна – підсилювати ЗСУ і бажати, щоб вони встояли. Наскільки я знаю, наша армія має і Javelin, і Stinger, і все, що потрібно. Тому будемо вірити в наші Збройні сили. Іншого варіанта немає», – підсумував Гримчак.


Як

Залиште свій коментар